Otázky a odpovědi ohledně nájmu a platby

Jak je hrad velký? Převezu ho v osobním automobilu?

Ano, hrad je zabalen ve velké tašce, která se spolu s kompresoren(fukarem) vejde do kufru osobního automobilu. Rozměry jednotlivých hradů najdete v naší nabídce hradů u ceníku.

Má hrad potřebné atesty?

Ano, skákací hrad má veškeré potřebné evropské atesty.

Jak funguje zapůjčení skákacího hradu?

V den nájmu zaplatíte hrad s vratnou kaucí 1000,- Neplatí se nic předem. Vyzvednete si ho osobně na adrese: Za Litavou 1079, Zdice mezi 10:00-12:00(po domluvě i v jinou hodinu) nebo si objednáte s dopravou. Cena dopravy je individuální, dle vzdálenosti. Navrácení hradu je vždy následující den 8:00-9:00, aby byl prostor připravit hrad pro dalšího zákazníka.

Co se stane, pokud nestihnu vrátit hrad včas?

Je Vám účtováno nájemné za další pronajatý den. Pokud vrátíte hrad znečištěný, mokrý, poškozený, neúplný atd. účtujeme si poplatek za vyčištění, či uvedení do původního stavu apod. Ale vždy nás kontaktujte, máme lidský přístup a určitě se domluvíme, pokud nám vysvětlíte, jaký vznikl problém.

Opravdu zvládnu skákací hrad rozbalit a nafouknout sám?

Ano, bez problémů ho zvládne postavit jedna dospělá osoba sama. Postup je snadný - vytáhnete skákací hrad z přepravní tašky, rozložíte podkladovou fólii a na ni roztáhnete hrad. Následně připojíte fukar (kompresor) - jen se nasadí konec hradu tzv. rukáv na vstup fukaru, obmotá se páskou na suchý zip a je hotovo. Poté zapnete fukar a hrad se během minuty nafoukne. Fukar musí být neustále zapnutý! Následně pomocí kolíků hrad připevníte k zemi. Připevnění k zemi je velmi důležité, protože hrad je lehký a stačí menší poryv větru k tomu, aby se mohl převrátit, poškodit, nebo ublížit vašim ratolestem!

Jak mám atrakci objednat?

Ideálně použít náš nezávazný poptávkový formulář v sekci rezervace, kdy dostaneme od Vás veškeré informace ohledně zapůjčení. My Vás budeme co nejdříve kontaktovat ohledně Vašich požadavků na atrakci a zodpovíme Vaše případné dotazy. Samozřejmě můžete využít i telefonického, nebo e-mailového kontaktu. Najdete nás i na Facebooku a Instagramu kde nám také můžete zaslat zprávu.

Uzavírá se Smlouva o pronájmu?

Ano. Při předání hradu bude s Vámi sepsána jednoduchá Smlouva o pronájmu hradu, požádáme Vás o předložení průkazu totožnosti, či jiného dokladu a složení vratné kauce(1000,-). Pokud tedy za Vás vyzvedává hrad někdo jiný, musí být tato smlouva vedena na údaje toho, kdo hrad vyzvedává. Nelze do smlouvy uvést údaje někoho jiného, který není přítomen při vyzvedávání hradu.

Platí se vratná kauce za půjčení hradu?

Ano, při vyzvedávání hradu budete požádáni o složení vratné kauce 1000,-. Kauce Vám bude vrácena po kontrole hradu při jeho vrácení. V případě poškození hradu nás prosím ihned kontaktujte a problém spolu vyřešíme, děkuji.

Co se děje, pokud prší?

Jestli-že v den zapůjčení prší, fouká velký vítr, je méně jak 10 stupňů nebo je jinak nevlídné počasí, za to bohužel nemůžeme. Den předen nás ale můžete kontaktovat a termín zapůjčení si změnit. (Pokud už nebude hrad na tento den zamluven nikým jiným).

Pokud začne pršet je nutné ihned kompresor, který je zapojen do elektrického napájení odpojit a schovat na suché místo a to z důvodu nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Hrad je také nutno co nejrychleji schovat nebo zakrýt, aby nezmokl. Pokud už Vám hrad zmokne, je potřeba jen nechat uschnout. Jen suchý hrad můžete sbalit do přepravní tašky. Pokud Vám hrad nestihne uschnout a vy jej již musíte vrátit, prosím kontaktujte nás a domluvíme se.

Jak zabalit atrakci?

Uklizení hradu je také snadné a jednoduché. Zabere Vám pár minut času. Po vypnutí kompresoru se hrad sám během několika minut vyfoukne. Pak ho stačí odkolíkovat, sbalit podobně jako stan a umístit do přepravní tašky. Vždy sbalte jen suchý a čistý hrad. Podkladovou plachtu prosím otřete do sucha.

Poskytujete dozor u atrakce?

Atrakci máte zapůjčenou Vy a proto Vy jste plně odpovědní za případné nehody, úrazy a jiné a nikdy byste neměli nechat děti na skákacím hradu bez dozoru. Dodržujte bezpečnost, nepřekračujte počet dětí na atrakci a nikdy nenechávejte děti bez dozoru. Součástí smlouvy jsou závazné instrukce pro chování na hradu a je potřeba je dodržovat, aby nedošlo k úrazu, poškození hradu apod. Plánujeteli větší svatbu, dětský den, nebo firemní akci a chcete mít jistotu, že děti budou na hradech pod dohledem proškolené osoby, kontaktujte nás. Cena v tomto případě je individuální.

Co když se nafukovací hrad zašpiní?

Na atrakci je povolen vstup pouze bez bot, jídla, pití a jakýkoliv jiných ostrých předmětů. Pokud se vám ale náhodou stane, že hrad zašpiníte, stačí omytí jen čistou vodou bez saponátu. Vždy používejte pod hrad podkladovou plachtu, abyste zamezili jeho znečištění.